Nasza oferta

Strony internetowe to nie tylko funkcjonalność i treść, to przede wszystkim miejsce, gdzie każdy może pokazać i podkreślić własną indywidualność. Sieć jest jednym z miejsc, gdzie firma może kreować swój wizerunek - warto zatem robić to świadomie i profesjonalnie. Świadczymy pełen komplet usług niezbędnych do zaprezentowania firmy w Internecie, poniżej prezentujemy pokrótce naszą ofertę.


Oferta

# strony internetowe

Wykonujemy wszystkie rodzaje stron internetowych, jakie tylko można sobie wyobrazić, począwszy od prostych, eleganckich wizytówek, na skomplikowanych sklepach internetowych kończąc. Nie korzystamy z gotowych szablonów, zatem każdy projekt jest jedyny w swoim rodzaju - określ tylko, czego potrzebujesz, a my przedstawimy wstępny kosztorys i projekt!


# identyfikacja wizualna

Spójny wizerunek firmy to elementarz tworzenia rozpoznawalnej marki. Kolorystyka, styl, typografia - wszystkie te elementy mają wpływ na sposób, w jaki Twoja firma odbierana będzie przez klientów. Podejmiemy się opracowania spójnego zestawu elementów graficznych, które okreslą Ciebie i Twoją firmę w sposób, w jaki Ty sam ją widzisz - jeśli tylko masz jakiś pomysł, my z pewnością go zrealizujemy!


Szczególnie ważnym elementem wizerunku firmy jest właśnie logo. Zazwyczaj zostaje z firmą na długie lata i często ma znaczny wpływ na rozpoznawalność danej marki. Dobry, charakterystyczny znak jest podstawą wizerunkowego sukcesu. Zaprojektujemy dla Ciebie logo, przedstawiając kilka możliwych wersji a następnie wprowadzając poprawki, aż do osiągnięcia satysfakcjonującego tak nas, jak i Ciebie rezultatu.


# projekty graficzne

Projektowanie graficzne to nasza prawdziwa pasja - podejmiemy się realizacji każdego ciekawego projektu, niezależnie, czy będzie to plakat, okładka, naklejka, ulotka, czy też może cokolwiek innego... Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i pomysłami tak, aby Twój pomysł miał szansę ujrzeć światło dzienne i zaistnieć.


# nowoczesna reklama

Nie wystarczy umieścić strony w internecie, tak samo, jak nie wystarczy otworzyć biura, aby pojawili się pierwsi klienci - niezbędna jest jeszcze odpowiednia reklama. Wiele osób próbuje zajmować się tym samemu, często bez wymiernych efektów, tracąc cenny czas i pieniądze. Z naszą pomocą unikniesz typowych pułapek, pomożemy Ci dobrać odpowiedni sposób reklamy Twojej witryny i przystosować ją tak, aby klienci otrzymali dokładnie taką treść, jakiej poszukują.


english